Оголошення [ нерухомість | будівництво ]
[ всього: 1512, за 3 дні: +0, актуальні: 0 ]
Блокнот: []

Будінфо

Інформери



РЕКЛАМА



 

Перегородка як трансформер простору

11.04.2009
Більше повітря, більше світла, більше простору - так сьогодні формулюється ідея створення сучасного інтер'єра. Не треба навіть бути ревним послідовником древнекитайского навчання фэн-шуй, щоб усвідомити - у погоні за технічною досконалістю людин занадто віддалився від природи й гармонії.

Психологи вже давно виявили, що стиснутий кам'яними стінами й захаращений речами домашній мир не стільки створює почуття захищеності, скільки провокує відчуття відірваності від зовнішнього середовища, а виходить, певної неадекватності. Часом людина метається в себе будинку, як у клітці, і не знає, яким образом це змінити. А вихід на сьогоднішній день існує, і досить простій.

Треба почати з доступної гармонізації навколишнього простору, тоді, як говориться, і душу підтягнеться. Можна, наприклад, перепланувати своє житло за допомогою сучасних перегородок. Розсувні, складні, стаціонарні... Що вуж там говорити, якщо навіть легені ширмочки здатні вирішити проблеми людського існування в кам'яному мішку. Коли треба, вони закриють вас від сторонніх поглядів, а коли не треба - розкриють перед вами простір, причому не так, як звичайні двері, що займають у розкритому стані невелику частину стіни, а просто й природно, практично зникнувши з око.
Розсовують простір

Розсувні перегородки, що перекривають прохід від стіни до стіни, улаштовані за принципом дверних фасадів шафі-купі. Але призначені вони не для того, щоб сховати необхідні в побуті речі, розклавши їх для зручності по ящиках і поличкам, а щоб мати можливість грати із простором по настрої або залежно від обставин. Металева конструкція, що займає проріз від статі до стелі, дозволяє катати рухливі дверні панелі на роликах по рейках, прокладеним прямо на стелі. Коли велике приміщення потрібно розділити (наприклад, щоб без перешкод подивитися телевізор), те рухливі перегородки з'їжджаються. А коли така необхідність зникає, а замість виникає бажання поспілкуватися, вони, сковзаючи абсолютно безшумно, роз'їжджаються.

Ще простіше, якщо у квартирі вже є несучий проріз, тоді роль нерухливих стулок грають самі стіни. Правда, це вже буде скоріше просто розсувні двері, рейки якої прикріплюється поверху стінного прорізу. На статі, як правило, напрямні не встановлюють, виходити з міркувань безпеки, щоб випадково не спіткнутися.

Ефективніше працює й эффектнее смотрится перегородка, що цілком іде в стіну, а не просто на неї що наїжджає. Установка такої нестандартної конструкції - справа досить трудомістке. У вже наявній або спеціально побудованій для цих цілей стіні необхідно вирізати "кишеню", у який і будуть при необхідності вбиратися перекрывающие прохід панелі.

Навіть у маленьких квартирах при правильному плануванні перегородка від статі до стелі дозволяє зрительно збільшувати площу. Скажемо, коли двері між кухнею і їдальнею роз'їжджаються, створюється реальне відчуття більшого простору, у якому хазяї й гості, що зайшли до них на вогник, почувають себе набагато комфортніше. Що вуж говорити про більші приміщення, де подібні ковзні панелі легко трансформують простір, з'єднуючи, наприклад, вітальню із зимовим садом або перетворюючи частину великого холу в затишний кабінет для домашніх занять.
Із всіх доступних матеріалів

Роблять розсувні перегородки з будь-яких матеріалів. Вони можуть бути легкими пластиковими, декорованими під метал або дерево, більше масивними із ДСП із ламинированными покриттями, що імітують, як правило, фактуру коштовних порід деревини, або покритими натуральною шпоною. Виготовляють і моделі, виконані цілком з дерева. Саме головне, щоб у закритому стані вони вписувалися в стиль приміщення.

Особливо добре смотрятся конструкції, у яких багато скла або дзеркал. Дзеркала, як відомо, зрительно збільшують приміщення, а скла, крім виконання звичайної декоративної функції, можуть відігравати головну роль у справі організації й трансформації простору.

Щоб домогтися ефекту збереження простору й світла, навіть при закритих перегородках, найкраще в алюмінієву раму розсувної системи (матовою, фарбовану або обклеєну шпоною) вставити велике скло, прямо від статі до стелі. Цей "хай-тековский" елегантний прийом як не можна краще допоможе наповнити будинок світлом, відгородить, усамітнить, але не порушить єдності простору, а зробить його як що б перетікає.

До речі, скла в панелях можуть бути дуже різні. Скажемо, триплекс забезпечить гарну звукоізоляцію й захист. Модні нині вітражі з комбінації матових і прозорих елементів створять вишуканий декоративний ефект. Тонированные, матові, срібні або бронзові покриття дозволять прикрасити будь-яку обстановку, приховуючи при цьому відгороджену частину приміщення від цікавих очей. Ще є дуже цікавий варіант скляної перегородки, що заповнюється газом. За допомогою дистанційного пульта керування вона може те заволікатися легким серпанком, то знову ставати зовсім прозорою.

Розсувні перегородки, панелі яких наїжджають один на одного при відкриванні, - не єдиний спосіб трансформації простору. Своєрідно й дуже стильно смотрится інший варіант, коли невеликі ламели складаються за принципом "гармошки". У стандартному виконанні найкраще їх використати для невеликих прорізів і оформлення входів. А от комбіновані, з розсувними системами "гармошки", де ламели, скріплені між собою, теж їздять по напрямної, прикріпленої до стелі, можуть перекривати відстань від стіни до стіни у вісім і навіть більше метрів. Виготовляють їх, в основному, із ДСП, обробленої меламіном або натуральною шпоною, комбінують зі скляними або дзеркальними вставками. Але самої цікаве, що рами ламелей можна облицьовувати й тканиною, що незвичайно розширює можливості интерьерных рішень.
Делящие на зони...

Стаціонарні перегородки, на відміну від розсувних «побратимів», не перекривають прохід цілком, а тільки позначають різні зони в одному приміщенні. У сучасних будинках прийнято відокремлювати кухню від їдальні. Це дуже зручно, оскільки дозволяє господарці не бігати далеко з посудом і в той же час не дратуватися видом неприбраного робочого стола. Причому з боку кухні стаціонарну перегородку використають як додаткову стінку, на якій добре смотрятся розвішані дошки, прихватки та інші необхідні для готування речі. Цікаво виглядає стаціонарна перегородка для відділення комп'ютерного стола, що багато хто люблять установлювати навіть у спальнях. Ну а санвузол за допомогою таких декоративних панелей, скажемо, з матового тонированного скла можна розділити на ванну й туалет, відгородити душ і виділити спеціальне місце для косметичних процедур.

Вибір матеріалу, форми, обробки перегородки - справа смаку. Вона може бути фігурним, дзеркальним, прикрашеним вітражем, традиційною керамікою, нарешті. Удачі!



до новин.

ВЛАСНИКИ - додавайте оголошення без реєстрації. Подати безкоштовне оголошення

Додати підприємство в каталог фірм та організацій

 
  • Вікна та двері для Вашого дому
  • Будівництво та проектування на Рівненщині

  • через 7 днів можете знову підняти оголошення на позицію вверх!
  • Потрібні будівельні матеріали?))

Пошук оголошення по ID:

 

Карта Рівного

 
 


Розробка та підтримка
 
dom.rv.ua не несе відповідальності за зміст інформації, що розміщується користувачами ресурсу.
Використання інформаці даного ресурсу дозволяється з обовязковим посиланням на http://dom.rv.ua.