Оголошення [ нерухомість | будівництво ]
[ всього: 1462, за 3 дні: +0, актуальні: 30 ]

Будівельні матеріали


 ТОВ «Волинь-шифер»

[236]ТОВ «Волинь-шифер»

Сучасна автоматична технологічна лінія з випуску елементів благоустрою територій методом напівсухого вібропресування провідної німецької фірми «MASA» проектною потужністю 4000 м2 бруківки за добу.
Адреса: м. Здолбунів, вул. Шевченка, 1
Телефон: (0362) 203-288, 203-287, 0673620359

Детальна інформація

Засновано наше підприємство у 1964 році, коли у Здолбунові був введений в експлуатацію завод по виготовленню шиферу — вкрай необхідного і популярного на той час покрівельного матеріалу. За майже 50 років підприємство досягло високих техніко-економічних показників, накопичило багатий досвід взаємовідносин із споживачами продукції, створило міцну основу для діяльності в умовах ринкової економіки.

За останні роки ринок країни наповнився альтернативними видами покрівельних матеріалів — металочерепицею, ондуліном і т. п. Попит на шифер зменшився. На частково вивільнених виробничих площах підприємства за короткий час була змонтована сучасна автоматична технологічна лінія з випуску елементів благоустрою територій методом напівсухого вібропресування провідної німецької фірми «MASA» проектною потужністю 4000 м2 бруківки за добу. У липні 2010 року підприємство випустило першу партію тротуарної плитки, бордюрів, будівельних блоків, що стало новою сторінкою в історії ТОВ «Волинь-шифер». 

Висока якість продукції досягається завдяки високопродуктивній вібропресувальній машині «MASA R9001VBS», яка є топ-моделлю серед каменеформувальних машин фірми «MASA». Додаткове просіювання піску, дозування сировини і підтримання заданої вологості за допомогою спеціальних комп’ютерних програм — все це гарантує високу якість наших вібропресованих виробів.

Вся продукція виготовляється відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані. Технічні умови» та ДСТУ Б В.2.7-7:2008 «Вироби бетонні стінові дрібноштучні. Технічні умови». Крім того, вібропресовані вироби пройшли лабораторні дослідження, на основі яких отримано відповідні сертифікати. 

Колектив ТОВ «Волинь-шифер» складається з кваліфікованих фахівців, які постійно працюють над вдосконаленням обладнання і покращенням якості продукції.


Детальна інформація


Переглядів: 1341

Залиште Ваш коментар)))

 

ВЛАСНИКИ - додавайте оголошення без реєстрації. Подати безкоштовне оголошення

Додати підприємство в каталог фірм та організацій

 
  • Вікна та двері для Вашого дому
  • Будівництво та проектування на Рівненщині

  • через 7 днів можете знову підняти оголошення на позицію вверх!
  • Потрібні будівельні матеріали?))

Пошук оголошення по ID:

 

Карта Рівного

 

Розробка та підтримка
 
dom.rv.ua не несе відповідальності за зміст інформації, що розміщується користувачами ресурсу.
Використання інформаці даного ресурсу дозволяється з обовязковим посиланням на http://dom.rv.ua.